PICASSO’NUN RENKLİ DÜNYASINA DAVETLİSİNİZ

hulya-botasun-picasso

Hülya Botasun’la Sanat Akşamı 19 Nisanda Fairmont Quasar Hotelde yapılacak

İspanyanın çılgın ressamını İspanyol stili şarap, peynir ve şarküteriler eşliğinde keşfedin…

Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Ruiz y Picasso. Ya da tüm dünyanın tanıdığı adıyla, kısaca Picasso… Yeryüzünün en çok eser üretmiş, unutulmaz izler bırakmış sanatçılarından biri. 20. Yüzyıla damgasını vuran büyük usta.

Ressam Hülya Botasun’un beş yıl önce başlattığı “Sanat Akşamları” dünyanın büyük sanatçılarının izlerinde tek günlük seanslarla sürüyor ve tek günlük Sanat Akşamları’nın ilkinin “konuğu” Picasso.

hulya-botasun-picasso-2Mecidiyeköy’deki Fairmont Quasar Hotel’in özel salonunda yapılacak Picasso Akşamı’nda Hülya Botasun dialar ve videolar eşliğinde Pablo Picasso’nun zengin sanatından ve renkli hayatından kesitler sunacak, eserlerin özelliklerini anlatacak.

Konuklar İspanyol üzümlerinden şaraplar, İspanya’nın ünlü Manchego peyniri ve Fümeci chorizo ikramları eşliğinde İspanya’nın bu büyük sanatçısının renkli dünyasını keşfedecek. Picasso Akşamı 18.30’da başlayıp 21.00’de sona erecek; dileyen katılımcılarla otelin Aila Restaurant’ında fiks menülü bir akşam yemeği yenilerek söyleşi devam edecek.


Her katılımcıya bir Picasso kitabı ile kişiye özel imzalı katılım sertifikası da sunulacak. 25 kişiyle sınırlı Picasso Akşamı’na katılım bedeli, 600 TL (fiks menülü yemek bedeli hariç). Kayıt için lütfen 0212 237 01 12 – 237 01 17 ya da 0545 353 96 70 no’lu telefonlardan Sezgin Bolat’ı arayınız.